Trener Personalny Opole

Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na trening.

Trening i pozostawanie w formie to coś więcej niż trend – to ważna część prowadzenia zdrowego stylu życia. Natomiast trening personalny to obecnie bardzo popularna forma rozpoczęcia swojej sportowej ścieżki. Niezależnie od poziomu zaawansowania jest to właściwy wybór. Nawet gdy jesteś sportowym amatorem lub nowicjuszem to z pomocą certyfikowanego trenera personalnego, możesz osiągnąć lepsze efekty treningowe w krótszym czasie. Właściwe wsparcie treningowe to kompleksowa pomoc dla młodego adepta. Z pozoru nazwa kojarzyć się może z jedną odbytą jednostką treningową. Jednak w Fizjomotion Opole, gdzie efekty naszych klientow są celem nadrzędnym, treningi personalne to wielopłaszczyznowe przedsięwzięcie.

Począwszy od ułożenia planu treningowego, analizę Twoich obecnych możliwości poprzez poprawę równowagi, czucia mięśniowego a także regulację snu definiujemy prowadzenie naszego podopiecznego. Niezależnie od tego czy pragniesz schudnąć, zbudować więcej masy mięśniowej czy poprawić kondycję, mając doświadczonego trenera personalnego po swojej stronie efektywność Twoich działań będzie dużo wyższa.

W zależności od potrzeb, możemy przeprowadzić jednorazowy trening personalny a także ułożyć pełen mikrocykl treningowy. Najważniejsze w naszej placówce jest to, że zostaniesz poprowadzony przez wybrany siebie rodzaj treningu profesjonalnie i z należytą starannością. Zachęcamy do przeczytania pełnej oferty w Fizjomotion Opole. Każdy z naszych trenerów personalnych jest przedstawiony na naszej stronie internetowej, umów się na konsultację i zacznijmy współpracę!

dłonie trzymające ciężarki

Praca z trenerem personalnym to więcej korzyści dla Twojego ciała

Oprócz zapewnienia spersonalizowanych wskazówek i instrukcji, inną wielką korzyścią z posiadania osobistego trenera jest aspekt mentalny. Trener to osoba, która narzuca pewien, nowy styl spojrzenia na życie. Oczekuje motywacji i determinacji do postawionych sobie przez pacjenta celów. Trening personalny w obecności profesjonalisty to znakomity bodziec zewnętrzny zarówno dla ciała jak i umysłu. Trener to osoba pośrednio odpowiedzialna za efektywność Twojej pracy, taki podział może pozytywnie wpływać nawet dla największych przeciwników nadmiernej aktywności ruchowej.

Jak się okazuje, rutyna treningowa jest ciężka do utrzymania nawet dla zaawansowanych stażem sportowców. Konsultacje trenerskie lub pomoc kompletnie innej osoby częstokroć może być znakomitą decyzją. Nauka treningu a także jego przeprowadzenie jest równie ciężka jak inne dziedziny życia. Trener personalny nie tylko będzie czuwał nad utrzymaniem Twojej systematyczności, ale również powie „stop” gdy Twoje ambicje przewyższają możliwości Twojego ciała. Właśnie ta harmonia i odpowiedni balans pomiędzy lenistwem a przetrenowaniem jest możliwa do osiągnięcia tylko przez najlepszych specjalistów.

ćwiczenia na piłce

Daj o siebie zadbać !

Przenieś swój trening na wyższy poziom z Fizjomotion Opole

Potrzeba trenera personalnego jest także niezwykle ważna podczas rehabilitacji, rekonwalescencji i każdego powrotu do zdrowia. Częstokroć to właśnie dobór odpowiednich ćwiczeń, aby wzmocnić efekty rehabilitacji jest kluczowy. Co więcej może się okazać jedynym sposobem na powrót do pełnej sprawności. Trener Personalny w FizjoMotion Opole bierze na siebie właśnie ten ciężar odpowiedzialności, aby nasz klient mógł skupić się na tym co najważniejsze czyli zdrowiu.

Wiele urazów powoduje szybsze zwyrodnienia stawów, ograniczenie ruchomości oraz przykurcze mięśniowe. Samokontrola nie zawsze jest wystarczająca. Nasilający się ból i dyskomfort podczas ćwiczeń w domu może wymuszać złą technikę wykonania, czego następstwem jest spłycenie ruchu bądź niepełna praca mięśnia. Nadzór trenera personalnego w takim przypadku jest nie tylko wskazany, ale wręcz obowiązkowy.

Oprócz korzyści płynących z samej obecności trenera personalnego z Fizjomotion Opole ważne jest również miejsce wykonania ćwiczenia. Odpowiednio wyposażona sala, twarde podłoże, maty, materace, obciążenie, hantle czy gumy oporowe stanowią również składową sukcesu. Bazując na doświadczeniu sportowym wiemy, że wyjście na trening do miejsca dedykowanego sportowej aktywności jest dużo bardziej efektywne niż samodzielna praca w domu.

Trener Personalny na miarę XXI wieku. Wybierz opiekę certyfikowanego specjalisty

Jako zgrany zespół Fizjomotion Opole, zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem naszej oferty są treningi personalne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zachęcamy Państwa do skorzystania z treningów personalnych przeprowadzanych zarówno przez trenera Bartosza Dobranowskiego jak i trenera Bartosza Smarzycha.

Wspólne dobro – podwójna korzyść. Zacznij spersonalizowane treningi nawet dziś!

Bartosz Dobranowski

Trener Personalny

Trener Dobranowski swoje doświadczenie zawodowe zaczął tak naprawdę już w młodym wieku rozpoczynając przygodę z Judo. Uprawianie Judo na wysokim poziomie wiąże się z mądrym i wszechstronnym treningiem, w skład którego wchodzi: przygotowanie techniczne, przygotowanie motoryczne czy nawet treningi równowagi. Wykonywanie złożonych rzutów było poprzedzone wykonaniem setek przeróżnych zestawów ćwiczeń, które wywodzą się z najróżniejszych planów treningowych. Trenując ramię w ramię z najlepszymi polskimi sportowcami wyniósł ze swojej sportowej podróży nieocenioną wiedzę, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Jako były reprezentant Kadry Polski miał styczność z przygotowaniem motorycznym na najwyższym poziomie światowym z czego skutecznie czerpią korzyści młodzi adepci sportów walki i nie tylko.

Dobranowski Bartosz

Bartosz Smarzych

Trener Personalny

Kariera i doświadczenie trenera Smarzycha pozostają w bliskiej relacji z wiedzą drugiego trenera. Pracował w najbardziej znanych jednostkach medycznych. Jego bazę stanowi wiedza uzyskana na studiach Politechniki Opolskiej. Następnie wsparta została certyfikatami medycyny ortopedycznej, a uzyskaną wiedzę z powodzeniem wykorzystuje w praktyce. Wyniki podopiecznych obojga trenerów Fizjomotion Opole mówią same za siebie. Pełnym zaangażowaniem zaszczepiamy naszych podopiecznych, którzy często zaczynali samemu, a teraz trenujemy wspólnie z ich małym zespołem przyjaciół.

Smarzych Bartosz

Oboje trenerzy systematycznie są odpowiedzialni za przygotowanie motoryczne zawodników sportów walki, sportów siłowych czy popularnych sportów zespołowych. Jeśli wiec szukasz właściwego miejsca do wykonania treningów personalnych w Opolu to Fizjomotion jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

W skrócie, dlaczego trener personalny w Opolu to dobry wybór?

N

Indywidualne podejście

Trener personalny potrafi dostosować plan treningowy do Twojego aktualnego stanu zdrowia, poziomu sprawności fizycznej, celów i preferencji treningowych. Ponadto uwzględnia ewentualne ograniczenia fizyczne czy problemy zdrowotne, dzięki czemu trening będzie bezpieczny i efektywny.

N

Doświadczenie i wiedza

Twój Trener personalny z FizjoMotion Opole posiada odpowiednie wykształcenie, certyfikaty oraz doświadczenie w pracy z klientami. Dzięki temu może zaplanować różnorodne i skuteczne treningi, które uwzględniają zasady anatomii, fizjologii oraz teorii treningu.

N

Motywacja i kierowanie postępem

Dodatkowo, skuteczny trener dostarcza Ci odpowiedniej motywacji do treningów oraz stale monitoruje Twoje postępy. Wprowadza zmiany w planie treningowym w miarę możliwości osiąganych celów, co pozwala na efektywną adaptację treningu do Twoich potrzeb.

N

Bezpieczeństwo i uniknięcie kontuzji

Trener personalny może pomóc Ci uniknąć kontuzji, poprawiając technikę ćwiczeń i udzielając wskazówek dotyczących prawidłowego wykonywania poszczególnych ruchów.

N

Oszczędność czasu

Wybór trenera personalnego to inwestycja a nie wydatek. Trener zoptymalizuje Twój czas treningów, dostosowując go do Twojego harmonogramu i codziennych zadań. Co więcej da Ci wsparcie, które pozwoli Ci lepiej zarządzać swoim czasem w kontekście zdrowego trybu życia.

Podsumowując, trener personalny oferuje indywidualne podejście, doświadczenie, motywację, dbałość o bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu. To profesjonalne wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć efektywniejsze rezultaty w treningu i poprawić Twoje zdrowie i kondycję fizyczną.